Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33AACFI0936R1Z5
Call 08047809741 64% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Control Type | PID |
| Output type | Analog |
| Mounting Type | Surface Mounting |
| Frequency | 50 Hz |
| Temperature Range | 50 Degree Celsius |
| Power | 220V |
View Complete details
Product Brochure
| Control Type | On/Off |
| Output type | Analog |
| Mounting Type | Surface Mounting |
| Power | 220V |
| Display Type | LCD |
| Type | Digital |
View Complete details
Product Brochure
| Control Type | On/Off |
| Output type | Analog |
| Mounting Type | Surface Mounting |
| Power | 240V |
| Display Type | LCD |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details