Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33AACFI0936R1Z5
Call 08047809741 64% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Power | 7kW |
| Types | Tubular Heaters |
| Voltage | 240V |
| Usage/Application | Corrugation Machine |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single Phase |
Specifications
View Complete details
Product Brochure
| Types | Strip Heater |
| Material | Titanium |
| Power | 230 V |
| Brand | Indus Heaters |
| Heater Material | Silicon |
| Size | 3 inch |
Specifications:
View Complete details